Rolety bramowe

Rolety bramowe

Rolety bramowe Łódź

Rolety bramowe, wykonane z profilu PA-77 lub PA-55, to estetyczne i oszczędzające miejsce rozwiązanie dla każdego, nawet najmniejszego garażu.

Do produkcji rolet bramowych stosujemy elementy najwyższej jakości, gwarantując tym samym długą eksploatację. Wytworzone na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych bramy rolowane wyróżnia duża precyzja wykonania i bezawaryjność. Bramy pokrywane są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów i podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. Odporne na niszczące działanie czynników atmosferycznych powłoki sprawiają, że także po wielu latach użytkowania, Państwa rolety bramowe zachowają w pełni swoje walory estetyczne i użytkowe.

Perfekcyjna obróbka materiałów i ciągłe kontrole jakości dają pewność, że wyrób końcowy będzie w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów, a nasze bramy roletowe będą idealną inwestycją na wiele lat. Nasze bramy rolowane znalazły już zastosowanie w tysiącach domów.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na nasza nową stronę do działu
Bramy rolowane

Rolety bramowe to:

1
Estetyka wykonania


2
Oszczędność miejsca


3
Bogata kolorystyka


4
Izolacja termiczna


5
Bezpieczeństwo


6
Niezawodność


7
Maksymalna szerokość do 4,5mb


8
Awaryjne podnoszenie ręczne


9
Sterowanie z przełącznika kluczykowego lub pilota breloczkowego


Nasza nowa strona

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, gdzie znajdą Państwo o wiele więcej szczegółowych informacji na temat interesujących Państwa produktów.

Po więcej informacji zapraszamy na www.wolny.org.pl