Rolety podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety podtynkowe

Rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe, to idealne rozwiązanie dla każdego kto ceni komfort i estetykę.

Ten typ rolet przeznaczony jest do zabudowy pod zewnętrzną elewacją budynku. Specjalna skrzynka podtynkowa w systemie Integro pozwala na wkomponowanie rolety w elewację. Należy przy tym podkreślić, że w przeciwnieństwie do plastikowych skrzynek nakładanych na okno, aluminiowa skrzynka Integro nie ingeruje w żadnym stopniu we wnętrze naszego domu. Skrzynka Integro w całości znajduje się ona na zewnątrz budynku. Dzięki temu, montaż rolet podtynkowych nie powoduje mostków termicznych i przemarzania. Należy jednak prawidłowo przygotować nadproże i ocieplić je. Okna należy osadzić w taki sposób, by ościeże okna znajdowało się w jednej lini z ociepleniem na nadprożu. Im bardziej cofniemy nadproże, tym więcej ocieplenia będziemy mogli zastosować za skrzynką podtynkową Integro. Wymiar skrzynki podtynkowej Integro uzależniony jest od wielkości rolety i sposobu podnoszenia, dlatego zawsze należy najpierw skontaktować się z pracownikiem firmy w celu sutalenia wymiarów skrzynki Integro do Państwa rolet.
Rolety podtynkowe Dostępne są w bogatej kolorystyce pancerzy i oklein co sprawia, że każdy dopasuje rolety pod kolor okien czy też elewacji.

Po więcej szczegółowych informacji, na temat rolet podtynkowych i sposobów ich montażu, zapraszamy na naszą nową stronę do działu
Rolety zewnętrzne podtynkowe

1
Najczęściej spotykany system rolet w naszym kraju. Rolety mogą być montowane na elewacje lub we wnęce. System rolt adaptacyjny może bys stosowany praktycznie na każdym budynku i na dowolnym etapie budowy. Rolety natynkowe cechuje niezwykła uniwersalność zastosowań.
2
Rolety podtynkowe, w systemie skrzynek Integro, stosujemy na etapie budowy lub zmiany elewacji budynku. Rolety podtynkowe Integro montujemy przed ociepleniem budynku. Ważne, aby grubość ocieplenia była wieksza o przynajmniej 2cm od wielkości skrzynki podtynkowej. Wielkość skrzynek Integro uzalkezniona jest od gabarytów rolety.
3
Rolety zewnętrzne nadstawne w systemach Termolux i Termo-Prestige cechują się plastikową skrzynką, która wraz z klapą rewizyjną skierowana jest do wnętrza budynku. Klapy rewizyjnej w żadnym wypadku nie można zabudowywać! Rolety naokienne montujemy wraz z oknem. Należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej przestrzeni dla skrzynki Termolux / Termo-Prestige pomiędzy oknem a nadprożem.

Nasza nowa strona

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, gdzie znajdą Państwo o wiele więcej szczegółowych informacji na temat interesujących Państwa produktów.

Po więcej informacji zapraszamy na www.wolny.org.pl