Rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Łódź

Dzięki unikalnej budowie i odpowiednio wyselekcjonowanym komponentom rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed amatorami cudzej własności, oraz stanowią one doskonałą izolację termiczną, pozwalając obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, za to latem, gdy jest mocne nasłonecznienie, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, rolety zapewniają przyjemny chłód wewnątrz domu, dzięki zaimplementowaniu wewnątrz poszczególnych profili roletowych pianki bezfreonowej.

Do produkcji rolet zewnętrznych stosujemy elementy najwyższej jakości, gwarantując tym samym bezawaryjną eksploatację. Wytworzone na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych rolety wyróżnia duża precyzja wykonania i bezawaryjność. Wszystkie elementy pokrywane są farbami o bardzo wysokiej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Odporne na niszczące działanie czynników atmosferycznych powłoki sprawiają, że nawet po wielu latach użytkowania, Państwa rolety zewnętrzne zachowają w pełni swoje walory estetyczne i użytkowe. Perfekcyjna obróbka materiałów i stałe kontrole jakości dają gwarancję, że produkt końcowy będzie w stanie stawić czoła wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów, a nasze rolety zewnętrzne i bramy rolowane będą idealną inwestycją na wiele lat.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na nasza nową stronę do działu Rolety zewnętrzne Warszawa

1
Najczęściej spotykany system rolet w naszym kraju. Rolety mogą być montowane na elewacje lub we wnęce. System rolt adaptacyjny może bys stosowany praktycznie na każdym budynku i na dowolnym etapie budowy. Rolety natynkowe cechuje niezwykła uniwersalność zastosowań.
2
Rolety podtynkowe, w systemie skrzynek Integro, stosujemy na etapie budowy lub zmiany elewacji budynku. Rolety podtynkowe Integro montujemy przed ociepleniem budynku. Ważne, aby grubość ocieplenia była wieksza o przynajmniej 2cm od wielkości skrzynki podtynkowej. Wielkość skrzynek Integro uzalkezniona jest od gabarytów rolety.
3
Rolety zewnętrzne nadstawne w systemach Termolux i Termo-Prestige cechują się plastikową skrzynką, która wraz z klapą rewizyjną skierowana jest do wnętrza budynku. Klapy rewizyjnej w żadnym wypadku nie można zabudowywać! Rolety naokienne montujemy wraz z oknem. Należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej przestrzeni dla skrzynki Termolux / Termo-Prestige pomiędzy oknem a nadprożem.

Nasza nowa strona

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, gdzie znajdą Państwo o wiele więcej szczegółowych informacji na temat interesujących Państwa produktów.

Po więcej informacji zapraszamy na www.wolny.org.pl