Rolety zewnętrzne podtynkowe

Silniki do rolet zewnętrznych

napędy do rolet Łódź

Napędy elektryczne, to bez wątpienia najbardziej komfortowy sposób obsługi rolet zewnętrznych.

Oferowane przez naszą firmą silniki do rolet, jako jedyne na rynku, są w całości produkowane w Polsce. Cechują się wysoką kulturą pracy, estetyką wykonania i niezawodnością.
Najpopularniejszym sposobem sterowania elektrycznego rolet, są przełączniki klawiszowe. Istnieje również możliwość sterowania drogą radiową, przy pomocy pilota.

Najbardziej zaawansowanym technicznie napędem ro rolet, jest silnik przeciążeniowy Senso, który wykrywa przeszkody oraz przymarznięcie rolety. Silnik ten może być sterowany zarówno przy pomocy pilota jak i przełącznika klawiszowego. Polecany jest do niego pilot do rolet z automatyką czasową,HTC.

Napędy elektryczne mogą być również montowane w roletach już istniejących. Montaż napędów elektrycznych w roletach zewnętrznych możliwy jest wyłącznie, jeśli rolety działają prawidłowo, bez żadnych zacięć i problemów.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na nasza nową stronę do działu
Silniki do rolet

1
Najczęściej spotykany system rolet w naszym kraju. Rolety mogą być montowane na elewacje lub we wnęce. System rolt adaptacyjny może bys stosowany praktycznie na każdym budynku i na dowolnym etapie budowy. Rolety natynkowe cechuje niezwykła uniwersalność zastosowań.
2
Rolety podtynkowe, w systemie skrzynek Integro, stosujemy na etapie budowy lub zmiany elewacji budynku. Rolety podtynkowe Integro montujemy przed ociepleniem budynku. Ważne, aby grubość ocieplenia była wieksza o przynajmniej 2cm od wielkości skrzynki podtynkowej. Wielkość skrzynek Integro uzalkezniona jest od gabarytów rolety.
3
Rolety zewnętrzne nadstawne w systemach Termolux i Termo-Prestige cechują się plastikową skrzynką, która wraz z klapą rewizyjną skierowana jest do wnętrza budynku. Klapy rewizyjnej w żadnym wypadku nie można zabudowywać! Rolety naokienne montujemy wraz z oknem. Należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej przestrzeni dla skrzynki Termolux / Termo-Prestige pomiędzy oknem a nadprożem.

Nasza nowa strona

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, gdzie znajdą Państwo o wiele więcej szczegółowych informacji na temat interesujących Państwa produktów.

Po więcej informacji zapraszamy na www.wolny.org.pl